• Wsparcie
    cykliczne
  • Wsparcie
    jednorazowe

Chcę co miesiąc wspierać działania na rzecz czystego powietrza kwotą:

Chcę jednorazowo wesprzeć działania na rzecz czystego powietrza kwotą:


15zł
30zł
50zł
100zł
inna
Wspieram! »

Twoja dotacja pozwala nam walczyć ze smogiem!

Działania Greenpeace na rzecz ochrony środowiska i powietrza są możliwe właśnie dzięki wsparciu osób takich jak Ty. By zachować niezależność, opieramy się na wsparciu od osób prywatnych. Twoja pomoc wiele dla nas znaczy. Dziękujemy, że działasz z nami na rzecz czystego powietrza!

Wypełnij swoje dane i pozostań z nami w kontakcie. Pamiętaj, że Twoje dane będą u nas bezpieczne!

Minimalna kwota wsparcia to 15zł

To wspaniale, że chcesz z nami działać na rzecz czystego powietrza w Polsce!
Aby tak się stało, uzupełnij formularz.

To już prawie koniec! Wpisz jeszcze dane swojej karty MasterCard lub Visa

Aby mieć pewność, że transakcja się uda, sprawdź, czy Twoja karta ma ustawione odpowiednie limity płatności internetowych.

Klikając "Wspieram", zgadzasz się na comiesięczne przekazywanie z konta Twojej karty kredytowej wskazanej przez Ciebie kwoty na wsparcie działań Greenpeace na rzecz ochrony środowiska.

Sprawdź poprawność wprowadzonych danych oraz upewnij się, że Twoja karta kredytowa ma ustawione odpowiednie limity transakcji internetowych. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące regularnego wspierania Greenpeace, możesz się z nami skontaktować pod numerem 22 851 26 42 lub emailowo spl@greenpeace.org. Wielkie dzięki, że chronisz środowisko!

Administratorem danych osobowych, w rozumieniu Ustawy o Ochronie Danych Osobowych (dz. ust. 2002 nr 101, pozycja 926 z późniejszymi zmianami), jest PayU s.a. ul. Grunwaldzka 182, 60-166 Poznań. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w celach zapewnienia dostępu do usług oraz w celach marketingowych związanych z produktami PayU i jego partnerów. Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim, za wyjątkiem przypadków przewidzianych przez stosowne przepisy. Użytkownikom przysługuje prawo do dostępu i modyfikacji swoich danych.