• Wsparcie
    cykliczne
  • Wsparcie
    jednorazowe

Chcę co miesiąc wspierać ochronę Puszczy Białowieskiej kwotą:

Chcę jednorazowo wesprzeć ochronę Puszczy Białowieskiej kwotą:


20zł
30zł
50zł
100zł
własna
Wspieram z

Wybierz kwotę miesięcznego wsparcia:
lub wesprzyj jednorazowo:

Wspieram z

Wybierz wsparcie cykliczne!

Wszystko, co robimy na rzecz ochrony przyrody są możliwe właśnie dzięki osobom takich jak Ty. By zachować niezależność, opieramy nasze działania na wsparciu od osób prywatnych - takich jak Ty! Dlatego Twoje wsparcie cykliczne jest dla nas tak ważne. Pomaga nam lepiej planować działania i być skuteczniejszymi! Dziękujemy, że jesteś z nami!

Uzupełnij dane i pozostań z nami w kontakcie. Pamiętaj, że Twoje dane będą u nas bezpieczne!

Minimalna kwota wsparcia regularnego to 10zł

To wspaniale, że chcesz z nami chronić Puszczę Białowieską!
Aby tak się stało, uzupełnij formularz.

Minimalna kwota wsparcia to 10zł

To już prawie koniec! Wpisz jeszcze dane swojej karty MasterCard lub Visa

Aby mieć pewność, że na pewno się uda, sprawdź, czy Twoja karta ma ustawione odpowiednie limity transakcji internetowych.

Klikając "Wspieram", zgadzasz się na comiesięczne przekazywanie z konta Twojej karty kredytowej wskazanej przez Ciebie kwoty na wsparcie działań Greenpeace na rzecz ochrony środowiska.

Sprawdź poprawność wprowadzonych danych oraz upewnij się, że Twoja karta kredytowa ma ustawione odpowiednie limity transakcji internetowych. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące regularnego wspierania Greenpeace, możesz się z nami skontaktować pod numerem 22 851 26 42 lub emailowo spl@greenpeace.org. Wielkie dzięki, że chronisz środowisko!

Administratorem danych osobowych, w rozumieniu Ustawy o Ochronie Danych Osobowych (dz. ust. 2002 nr 101, pozycja 926 z późniejszymi zmianami), jest PayU s.a. ul. Grunwaldzka 182, 60-166 Poznań. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w celach zapewnienia dostępu do usług oraz w celach marketingowych związanych z produktami PayU i jego partnerów. Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim, za wyjątkiem przypadków przewidzianych przez stosowne przepisy. Użytkownikom przysługuje prawo do dostępu i modyfikacji swoich danych.