Zadbajmy o Bałtyk

Plaże Bałtyku toną w śmieciach

Na plażach samego Gdańska w sezonie zbieranych jest nawet 14 ton odpadów dziennie. Najczęściej są to niedopałki papierosów, jednorazowe opakowania po jedzeniu, plastikowe butelki i torebki.

Greenpeace działa na rzecz zmniejszenia produkcji plastiku i wprowadzania nowych, przyjaznych środowisku sposobów pakowania produktów. Twoje regularne, nawet niewielkie wpłaty wzmacniają skuteczność naszych działań i walki o czyste morze oraz nadmorskie plaże.

Wybierz kwotę miesięcznego wsparcia:
Zadbajmy o Bałtyk

Śmieci są zabójcze dla zwierząt

Ptaki duszą się we fragmentach plastikowych opakowań i mylą niedopałki z pożywieniem. Ssaki morskie połykają kawałki plastiku i umierają w męczarniach. Razem możemy zatrzymać tę epidemię.

Uzupełnij swoje dane:

Wyrażam zgodę na udzielanie mi informacji o działaniach Fundacji

Administratorem Twoich danych jest Fundacja Greenpeace Polska. Prosimy o zapoznanie się z pełną klauzulą informacyjną wyjaśniającą, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Zadbajmy o Bałtyk

Plaże wolne od śmieci to bezpieczna przestrzeń dla wszystkich. Pomóż nam ją stworzyć.

Wybierz sposób płatności:
?

Data ważności karty

Twoje dane osobowe podane na tej stronie zostaną przekazane do PayU w celu realizacji Twojej płatności, a także w celu wypełnienia przez PayU obowiązków związanych z obsługą ww. płatności. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją na temat przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU.